top of page

HR Navigator

Sürdürülebilir büyüme için etkili İnsan Kaynakları Yönetimi'nin her şirket için gerekli olduğuna inanıyoruz.

 

Dijitalleşmenin de etkisiyle rekabetin ivme kazandığı, belirsizlikler ortamında çevikliğin çok daha gerekli bir yetkinlik olarak öne çıktığı günümüz iş dünyasında yetenek yönetimi özellikle küçük ölçekli şirketler için hayati önem taşıyor. Ancak henüz büyümekte olan küçük ölçekli işletmelerin çoğunda etkin İnsan Kaynakları yönetimi kapasitesi sınırlı veya hiç bulunmuyor.

 

İK Yönetimi tecrübesi veya yeteneği sınırlı olan ya da hiç olmayan organizasyonlara «HR Navigator» uygulamamız ile çözüm sunuyoruz.

Henüz bir İnsan Kaynakları biriminiz bulunmuyorsa veya çok sınırlı bir İnsan Kaynakları Yönetimi kapasiteniz varsa HR Navigator hizmetimiz için bizimle iletişime geçin!

NELER YAPARIZ?

 

Alanında tecrübeli danışmanımız organizasyonunuzda sizin insan kaynakları biriminiz ve İK iş ortağınız olarak çalışır.

Öncelikli alanları belirleyerek müşterimizin İK proseslerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

NASIL YAPARIZ?

 

 

Şirket üst yönetimine bağlı Direktör/Müdür olarak, belirlenen günlerde şirketinizde bulunur ve gerekli işleri tamamlar.

Danışmanlık periyodu süresince geliştirdiğimiz İK proseslerinin devamlılığı için İK birimini kurarak geliştirilmiş olan İK uygulamalarını iş başında eğitim ve mentorluk yöntemleri ile İK biriminize devrederiz.

NASIL FAYDA SAĞLARIZ?

Normal koşullarda birçok küçük-orta ölçekli şirketlerin tam zamanlı istihdam edemeyeceği İK profesyonellerini çalıştırabilme olanağı sağlar.

bottom of page