top of page

BİZ KİMİZ

Yesim Yildizoz.jpg
Yeşim EZBER YILDIZÖZ
Kurucu - Danışman

Marmara Üniversitei İ.İ.B.F. İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. Profesyonel kariyer yaşamında satış, perakende, medya olmak üzere farklı sektörlerde 15 yılı aşkın insan kaynakları deneyimine sahiptir. 2007 yılında Vakko’da başladığı görevinden 2011 yılında ayrılarak, GroupM’de çalışmaya başlamış ve sıfırdan İnsan Kaynakları departmanını kurmuştur. İnsan kaynaklarının tüm fonksiyonlarında deneyime sahip olmasının yanı sıra yeniden yapılanma ve değişim yönetimi projelerinde proje liderliği yapmıştır. Şirketlerin olduğu kadar bireylerin de değişim, dönüşüm ve keşif yolculuğunda olduğuna inandığı için 2014 yılında ADLER koçluk eğitimini tamamlamıştır. 2019 yılında İKNAVİ insan kaynakları danışmanlık ve eğitim şirketini kurmuştur. Küçük ve orta ölçekli şirketler için insan kaynakları çözümleri sunmaktadır.  Kadınların iş hayatında olmalarına önem veren sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyar ve Yenidenbiz derneği İnsan Kaynakları grubu gönüllü danışmanıdır.

İKNAVİ, küçük ve orta ölçekli müşterilerinin çalışanları aracılığıyla rekabet avantajı sağlayacak sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak amacı ile müşterilerinin İK iş ortağı olma misyonu ile kuruldu.

Çalışma prensibimiz müşterilerimize ihtiyaçlarına özel tasarlanmış hizmet sunmak ve insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktır. 

İKNAVİ deneyimlerini, müşterilerinin ihtiyaçları ve sektör dinamikleri doğrultusunda esnek, çözüm ve fayda odaklı bir yaklaşımla paylaşır ve insan yönetimi dünyasında karşılaşabileceği ihtiyaçlara yönelik değer katan sistem ve çalışmaları dizayn eder.

bottom of page